free Saeed Malekpour

اعتراض شدید اللحن کمیته بین المللی علیه اعدام

on September 16, 2013

img 25364 اعتراض شدید اللحن کمیته بین المللی علیه اعدام
این عکس را بر گردن روحانی و کاسه لیسان حکومتش آویزان کنید!

سایت اخبار روز – این عکس را در همه جا بزرگ کرده٬ به نهادهای بین المللی مهر سکوت بر لب زده و به همه جا بفرستید. به دنیا اعلام کنید که روحانی لبخند بر لب٬ رییس جمهور فاشیستهای اسلامی حاکم بر ایران٬ او را به قتل رساند. عرفان قلی نژاد ۱۸ ساله به اتهام تجاوز اعدام شد. این اتهامی است که دستگاه قضایی بی آبروی حکومت اسلامی اعلام کرده است. هنوز معلوم نیست چرا و به چه دلیل او را کشتند. یک چیز معلوم است او را در ملا عام در شهر قائمشهر اعدام کردند و عکس همه لحظات این اعدام٬ از وقتی جوان ۱۸ ساله را به پای جرثقیل میبرند٬ عکس قاتلینی که جرات نشان دادن صورتشان را ندارند٬ تا عکس دست و پا زدن این جوان را در همه رسانه هایشان علنی نشان دادند. در عین حال عکس شاهدین این جنایت را نیز به نمایش گذاشتند. چهره های وحشت زده جوانانی که دور این نمایش ارعاب حکومت جنایت اسلامی حلقه زده و برخی اشک میریزند و یا چشم هایشان را بسته اند٬ و قدرت دیدن این صحنه را ندارند.
اینجا قرون وسطی نیست و این یک فیلم هالیود در مورد دوران بربریت نیست. این صحنه ای است در این دنیا و در کمتر از بیست و چهار ساعت قبل در ایران تحت حاکمیت باندهای ترور اسلامی. در دنیا اعلام کنید که در ایران تحت حاکمیت تروریست های اسلامی مهم نیست چه کسی رئیس جمهور باشد و کدام قاتلین در راس نظام کثافت اسلامی باشند٬ مهم اینست که این نظام با قتل جوانان و اعدام ۱۸ ساله ها در ملا عام زنده است.   چرا که در این قرن و با این درجه از پیشرفت و تمدن٬ مشتی جانی ریش و پشم دار بر مردمی و بویژه جوانانی حاکمیت دارند که از این حکومت و از عبا و عمامه و مکلا و معمم این حکومت منزجرند. برای ساکت کردن جوانانی که با اینترنت و فیس بوک به دنیا وصلند٬ برای ترساندن جوانانی که نه فقط حکومت بلکه و اسلام و قران را نیز قبول ندارند٬ باید بکشند. باید روزانه در چهار راه ها با صدای کریه٬ قران بخوانند و خون بریزند٬ این داستان حکومت کردن فاشیست های اسلامی بر ایران است.

اگر سازمان ملل و اتحادیه اروپا و حتی سازمان عفو بین الملل٬ به دلیل آمدن روحانی ” معتدل” کر و کور شده اند و این اعدامهای وحشیانه را محکوم نمیکنند٬ باید به مردم دنیا متوسل شد. باید در جهان جنبشی علیه اعدام ها در ایران به راه انداخت و باید آبروی حکومت اسلامی و کاسه لیسان روحانی را در همه جا برد. کسانی که کماکان ترویج میکنند که میتوان این حکومت را اصلاح کرد٬ این عکس را به گردن خود آویزان کنند.
کمیته بین المللی علیه اعدام با ابراز خشم و انزجار عمیق خود برای اعدام یک جوان ۱۸ ساله در قائم شهر که در سن ۱۷ سالگی به اعدام محکوم شده بود٬ از همگان دعوت میکنند٬ به این خونریزی و جنایات وحشیانه حکومت اسلامی اعتراض کنند.

کمیته بین المللی علیه اعدام
۱۵ سپتامبر ۲۰۱٣

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: