free Saeed Malekpour

وقتیکه مسیح علی نژاد گرگ شناس میشود

on October 2, 2013

186342 100 وقتیکه مسیح علی نژاد گرگ شناس میشود

 

وقتیکه خانم مسیح علی نژاد گرگ شناس میشود!
خانم مسیح علی نژاد به تازگی نوشته اند که:

”با اینکه سخنان نتانیاهو بسیار تند و عصبی بود، پاسخ ایران به این سخنان گرگی بسیار دیپلماتیک و آرام بود و از واژه «اسراییل » هم استفاده کرد نه صهیونیست.
جناب نتانیاهو! گزینه احمدی نژاد از روی میز ایران برداشته شد، آرام باش.”

حال باید از خانم علی نژاد پرسید که یعنی آن حرف هایی که آقای صالحی وزیر امورخارجه احمدی نژاد میزد پاسخ ایران نبود و فقط حرف هایی که آقای ظریف وزیر امورخارجه حسن روحانی میزند پاسخ ایران است؟! و گویا فراموش کرده اید که وزیر امورخارجه احمدی نژاد توسط حسن روحانی به ریاست سازمان انرژی اتمی برگزیده شده است و هم احمدی نژاد و هم حسن روحانی هردو اسمشان از وزارت کشور دولت احمدی نژاد بیرون آمده است! راستی خانم علی نژاد حال شما که تخصص در گرگ شناسی و تشخیص سخنان گرگی دارید!!! لطف بفرمایید بگویید آن گرگی که به ترانه موسوی تجاوز و دستور آتش زدن پیکر ایشان را داد(طائب)، آن گرگی که علت مرگ جوانان ایرانی را در کهریزک مننژیت اعلام کرد! و مرگ پزشک کهریزک در خوابگاه نیروی نتظامی را خودکشی بیان نمود! و در فرماندهی سرکوب مردم نقش داشت (سردار احمدی مقدم)، آن گرگی که به شهادت بسیاری از جوانان بازداشت شده در کهریزک دیده شده بود و در ضرب و شتم مردم توسط نیروهایش نقش مستقیم داشت و زیر کردن بدن هموطنانمان توسط ماشین ناجا را کار دزدان ماشین اعلام کرد! ( سردار رادان)، آن گرگی که نیروهایش با شلیک مستقیم قلب و سر هموطنانمان را همانند ندا آقا سلطان هدف قرار دادند( سردار نقدی)، آن گرگی که به فرمان او سپاهش شبانه به کوی دانشگاه و مجتمع های مسکونی حمله کردند و در خیابان ها به سوی مردم تیراندازی کردند و جوانان را در بندهای امنیتی ۲ الف شکنجه نمودند( سردار جعفری)، آن گرگی که با تیم امنیتی اطرافش تصمیم به ریختن خون مردم و زندانی کردن دانشجویان، وکلا ، روزنامه نگاران، فعالان حقوق بشری ، فعالان صنفی و فعالان حقوق زنان را گرفتند(مجتبی خامنه ای) وآن گرگی که خون هموطنان معترض به انتخابات را بر عهده خودشان دانست و گفت نظرش به احمدی نژاد نزدیکتر است(خامنه ای) هم از روی میز ایران برداشته شده است؟! راستی خانم علی نژاد آب و هوای انگلستان چطور است؟ به آقای ابراهیم نبوی و آقای مسعود بهنود و آقای فرخ نگهدار و آقای عطاءالله مهاجرانی سلام برسانید.
محمد رستگار
۱۰ مهر ۱۳۹۲

مسیح علی نژاد وقتیکه مسیح علی نژاد گرگ شناس میشود

مسیح علی نژاد: آقای روحانی سر راهت بیا لندن مرا هم با خودت به خانه‌ام ببر. والا.

 

یکی بود یکی نبود، در این دنیای بزرگ، در شهر شلوغ و پرجمعیت لندن، یک روز به صورت کاملا اتفاقی! خبرنگار تلویزیون رها (Raha TV) همراه با یک فیلمبردار، ناگهان خبرنگار صدا و سیما رو در حال مصاحبه با شهروندان انگلیسی دید و مسیح علی‌ نژاد روزنامه نگار “مستقل” هم که او هم خیلی‌ تصادفی به عنوان رهگذر از اونجا رد میشد، شروع به یک دیالوگ ساده نمود که دوستان اسم این دیالوگ ساده را ”برخورد” نامیدند! و این چنین بود که همه دور هم جمع شدند …

خبر نگار صدا و سیما هم در این دیالوگ برخلاف همیشه که فرصت حرف زدن رو به مردم نمیدهند اما این بار به سخنان متین خانم علی نژاد گوش میدادند اما این همه قصه ما نیست، خانم علی نژاد علاوه بر خبرنگاری، علاقه شدیدی به بزرگ کردن هر خبری که ضد ایشان باشد حتی از ناکجا آباد دارد حال چه برسد به چنین ویدیویی با تصاویر کاملا اتفاقی از لندن!
( هر چند روز، رسانه‌‌های ایران به ایشان توهین میکنند، و ایشان هم با رغبت با مخاطبان خود به اشتراک میگذارد، ولی‌ اکثر مسئولین نظام، حتی سعید مرتضوی حاضر به مصاحبه با ایشان میشوند.)
والبته یکی دیگر از علاقه های ایشان خرج کردن اعتباری که از نام شهدای آزادی خواهی ایران به دست آورده اند در تبلیغ برای شاخک های دیگر نظام یعنی اصلاح طلبان سهم خواه حکومتی در جامعه روشنفکری ایران از جمله مدح و تبلیغ برای نمایندگانی همانند آقای احمد بخشایش نمایندهٔ دورهٔ نهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی! و یا شخصی‌ مانند علی‌ مطهری نماینده اصولگرا و فرزند آیت‌الله مطهری جهت انجام مصاحبه های بعدی است، باری ضمن تشکر از خانم علی نژاد به خاطر فعالیت های گذشته شان اما به ایشان یادآوری میکنیم که خبرهایی که ایشان کار کرده اند نتیجه همکاری بسیاری از خبرنگاران داخل کشور و دوستان فعال ما در شبکه های مختلف اجتماعی و خانواده های هموطنانی است که خون جگرگوشه هایشان به ناحق توسط حکومت دیکتاتوری به زمین ریخته شده است پس لطفا قدر موقعیت خود را که حاصل خون بهای آزادی خواهان است را بدانید و آن را برای کارهای تبلیغی و درنوشتن متن هایی به سود گروه خاصی از حکومتی ها خرج نفرمایید. آرزوی ما موفقیت شما و تمام خبرنگاران ایرانی در راه انعکاس حقیقت ماهیت نظام دیکتاتوری حاکم بر ملت مظلوم ایران زمین است.

محمد رستگار
۲ شهریور ۱۳۹۲

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: