free Saeed Malekpour

دانشگاه چرا باز نمی‌‌شه‌؟

on October 12, 2013

 

یکی‌ از چیزایی که اینا باز براش سینه می‌زنن و جبهه‌ ملّی‌ هم در اعلامیه‌اش چیز کرده: “دانشگاه چرا باز نمی‌‌شه‌؟”هی‌ دانشگاه!

آقا، این دانشگاه شما رو بیرون داده! [ خنده حُضّار ] این دانشگاه باز بِشَد، ده، بیست سال دیگه یه عده‌‌ای بیان، همینا هستن! همین که شمایید! که اسلام را هیچ قبول ندارید!

“”””””””””””””””””””””””””“”””””””””””””””””””””””

آیا کسی‌ از محتویات کتاب ” تحریر الوسیله” وی خبر داشت؟

آیا کسی‌ شنیده بود که ایشان در جواب آن خبر نگار مشهورِ فرانسوی که پرسید: ” کتابِ “ولی‌ فقیه و انقلاب اسلامی را شما نوشته اید؛ آیا با چنین طرز تفکری می‌‌خواهید بر کشور بزرگی مثل ایران حکومت کنید؟” وی پاسخ داد: ” همه آنها را ما ننوشته ایم، بسیاری را ساواک به نفع خودش نوشته است!!!”

آیا مردم ما می‌‌دانند که دومین سال از جنگِ ایران و عراق، کشور‌های عرب و حاشیه خلیج فارس حاضر شدند یک صد میلیون دلار هزینه‌ها و خسارت‌های ایران را بپردازند تا جنگ پایان پذیرد، اما ایشان حاضر به نوشیدن جام زهر نشد؛ جنگ هشت سال ادامه یافت؛ یک و نیم میلیون نفر از بهترین جوانان و اندوخته‌های کشور جان خود را در این راه گذاردند؛
هزینه‌های جنگ ایران و عراق به هزار میلیارد دلار رسید اما تا کنون پشیزی از آنرا دریافت نکرده است؟

مزدورانی به ظاهر روشنفکر که با پول کشور‌های غربی و سایر دول ذینفع او را ” امام” خطاب کردند تا در کشور زمینه‌های پذیرشِ چشم و گوش بسته ایشان بهتر فراهم شود!

هیچ گونه مصاحبهٔ آزاد با پیش زمینه‌های قبلی‌ و فی‌ البداهه صورت نپذیرفت تا آگاهی‌ و بصیرتی از شخصیت وی در جامعه گسترش پیدا نکند!

نظر و دیدگاه وی نسبت به ایران و ایرانی پوشیده ماند و سلام و صلوات را بدرقه ورودش شد!

و هر آنکه ایرانی بود و دلش برای سرزمین و هم میهنش می‌‌سوخت را کشتند، تیر باران کردند و به حبس فرستادند تا ایران بیشتر و بیشتر در سیاه چالهٔ خود کامگان فرو رود!

آیا می‌‌دانید تمامی کسانی‌ که در پشت پرده از گردانندگان اصلی‌ این سناریو بودند، اکنون تمامیِ پست‌های اصلی‌ حکومتی و امنیتی را در دست دارند؟

آیا می‌‌دانید تا کنون قریب به دو میلیارد دلار خرج مراسم یادبود و آرامگاه وی شده؟

منبع: مُهرِ جَم

هموطنان، تا تاریخ گذشته خود را ندانیم نمیتوانیم آینده ای موفق و باشکوه برای وطن و ملتمان بسازیم و مجبور به تکرار تاریخ خواهیم شد. از این رو به دو رهبر(خمینی و کوروش) و دیدگاه شان وحقایق تکان دهنده پیرامون آنها میپردازیم.

حقایقی تکان دهنده از دو رهبر و دو دیدگاه را  اینجا بخوانید.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: