free Saeed Malekpour

سایت لنزایران: چرا به نظرما وب سایت بالاترین مشکوک است + ویدئو

on October 13, 2013
No Link سایت لنزایران: چرا به نظرما وب سایت بالاترین مشکوک است + ویدئو

گردانندگان و اعضای سایت سپیده دم نیز در ۹ گذشته هنگام ارسال لینک‌های سایت سپیده دم به بالاترین با همین پیغام مواجه شده اند.

 

خواندنی ها – پس از تقاضای سایت لنزایران در باره ارسال نکردن لینک ویدئوهای لنزایران به شبکه بالاترین ، و نصب بنر در صفحه اصلی وب سایت لنزایران  ، تعداد زیادی از دوستان ما با ارسال ای-میل از ما خواسته اند که علت مشکوک بودن به سایت بالاترین را برای آنها  توضیح بدهیم که در پاسخ به دوستان  به تعدادی از ای-میلهای لنزایران به بالاترین اشاره می کنیم و قضاوت را به عهده کاربران می گذاریم .

در درجه اول باید بگوئیم که نظر ما ، ابدا متوجه آقای دکتر یحیی نژاد موسس این وب سایت نبوده و نیست ، ولی بر این باوریم که ایشان برای سبک کردن بار خود ، بدون توجه به این که ، این وب سایت عضوهائی هم دارد ، گرداندن بالاترین را به اکیپ دیگری  واگذار کرده ، و آنها هم با اعمال قلدریهای  بچه گانه خود، از قبیل بستن حسابهای کاربران ، اجازه ندادن نقل قول از سایتهای معتبر داخل وووو قلدریهای دیگری که دل بسیاری از کاربران را خون کرده است و ما را که از سال ۱۳۸۶ عضویت این سایت را داشته ایم ، به اندازه ای منزجر کرده و  ناچار به این واکنش کرده است .

ویدئوئی که در زیر مشاهده می کنید بخشهائی از مصاحبه آقای دکتر مهدی نژاد با برنامه پارازیت است که ایشان بدون این که ذکری از اشتباهات کارچرخانان بالاترین کنند ، با سخنانی که بوی دموکراسی می دهد ، در باره  پلاتفرم دموکراتیک  بالاترین داد سخن می دهند و ذره ای از اشتباهات و قلدریهای همکاران عزیز خود صحبت نمی کنند !

البته ، باید پای درد دل همه کاربران نشست تا به عمق مطلب رسید ولی امیدواریم ، کسانی که به سخنان ما شک می کنند متون ای-میلهائی را که با بالاترین رد و بدل شده و اکثر آنها هم برای آقای دکتر یحیی نژاد ارسال شده است مطالعه کرده و به ما حق بدهند که از همکاری و همراهی با این وب سایت خودداری کنیم . ما قضاوت را به خوانندگان واگذار می کنیم و آماده هستیم در صورتی که سایت مورد نظر هم توضیحی دارد آن را همینجا  منتشر کنیم .

Khabar Gheyr Vaghei سایت لنزایران: چرا به نظرما وب سایت بالاترین مشکوک است + ویدئو

پی .دی.اف  : رونوشت دو ای-میل که در اعتراض به توقیف لنزایران  به دلیل خبر غیر واقعی ! برای آقای دکتر یحیی نژاد فرستاده شد

17 Dey screenshot سایت لنزایران: چرا به نظرما وب سایت بالاترین مشکوک است + ویدئو

لینک مطلب ۱۷ دی در باره روز زن که از موضوع داغ بالاترین حذف شد

 پی .دی .اف  : رونوشت ای-میل ارسالی برای آقای دکتر یحی نژاد پس از ناپدید شدن لینک ۱۷ دی از بالاترین

پی.دی.اف : اعتراض به حذف لینک سخنان جواد لاریجانی به خبرنگار بی بی سی و پاسخ او در ژنوکه  از بالاترین حذف شد

ویدئو : پاسخ  جواد لاریجانی  به مخبر بی بی سی و لینک به سخنان او در سازمان ملل  در لنزایران

No Link سایت لنزایران: چرا به نظرما وب سایت بالاترین مشکوک است + ویدئو

متنی که هنگام ارسال لینکهای سایتهای خبری مهم داخل کشور که بوسیله بالاترین غیر مجاز اعلام شده ظاهر می شود

رونوشت ای میل ارسال شده به بالاترین در ۳۱ اگوست با رونوشت به آقای دکتریحیی نژاد ( پی دی.اف در پائین صفحه ):
«سلام و خسته نباشید
چندی پیش به اشتباه حساب کاربری بنده معلق شده بود که پس از تذکر رفع شد . ضمن سپاسگزاری به اطلاع می رسانم که از آن تاریخ به بعد با وجود دارا بودن امتیاز لازم (حدود ۲۶۰۰۰) ،گزینه  اضافه کردن موضوع داغ حساب من غیر فعال شده ، خواهشمندم مساعدتی بفرمائید .»

رونوشت ای میل ارسال شده به بالاترین در ۲ ماه سپتامبر با رونوشت به آقای دکتریحیی نژاد ( پی دی.اف در پائین صفحه ):
cleardot سایت لنزایران: چرا به نظرما وب سایت بالاترین مشکوک است + ویدئو
دوستان عزیز بالاترین
با وجودی که تذکر داده اید که ظرف ۲ تا ۳ روز کاری به ای میلهای کاربران توجه می کنید ، متاسفانه ای-میلی که سه روز پیش فرستاده ام ، هنوز رسیدگی نشده است . لطفا اشکال بنده را مرتفع کنید
cleardot سایت لنزایران: چرا به نظرما وب سایت بالاترین مشکوک است + ویدئو
رونوشت آخرین  ای میل ارسال شده به بالاترین در ۵  ماه سپتامبر با رونوشت به آقای دکتریحیی نژاد ( پی دی.اف در پائین صفحه ):

متاسفانه نه این که شما اصلا به تقاضای کاربرانی که مورد پسند نیستند توجه نمی کنید ، بلکه با نادیده گرفتن تقاضا و ارسال پیامهای اتو رسپوندر  بی سر و ته ، شعور آنها را زیر سوال می برید .

بنده به عنوان کار بر قدیمی بالاترین تقاضا دارم ، معضل بنده را که در ای-میلهای گذشته آمده و به عرضتان رسیده حل کرده ، یا توضیح مختصری بدهید که علت بی مهری چیشت ؟

پی.دی.اف : سه ای-میل برای  اعتراض به حذف وب سایت لنزایران از سایتهای مجاز به اضافه کردن موضوع داغ به رغم مقررات بالاترین

پی.دی.اف : پاسخهای اتوماتیک و بدون پی گیری  بالاترین به همه اعتراضها ی لنزایران

شما اگر به جای ما بودید چه می کردید ؟ تسلیم شدن و  زیر سبیلی در کردن به دلیل پر بیننده بودن سایت بالاترین و شاخص بودن بنیانگزار آن  یا ….. ؟

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: