free Saeed Malekpour

فردی که هلوکاست را انکار کرد، نرفت!

on October 15, 2013

Zarif Ahmadinejad فردی که هلوکاست را انکار کرد، نرفت!
فردی که هلوکاست را انکار کرد، نرفت!
او خیلی‌ با ظرافت در کالبد ظریف برگشته است و حقوق مسلم مردم ایران را انکار می‌کند!

  • مانند احمدی‌نژاد به حقوق مردم ریشخند بزند و در جواب سوال  خبرنگاری که پرسید “چطور شما از فیسبوک استفاده میکنی ولی مردم این حق رو ندارند” بگوید: ‘هاها زندگی همینه’
  • مانند احمدی‌نژاد، نقض حقوق بشر در ایران را انکار کند و در دیدار با ناوی پیلای، کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل، ضمن دفاع از وضعیت حقوق بشر در ایران  بگوید: نحوه کنونی تهیه گزارش ها درمورد وضع حقوق بشر درایران، به شأن حقوق بشر وسازمان ملل ضربه می زند!

 

  • در گفتگو با شبکه ای‌.بی.سی وانمود کند که خامنه ای نگفته هولاکاست افسانه است: «اگر “افسانه” خوانده شده، به خاطر ترجمه بد و خارج از “کانتکست” بوده است! مشکل این است که وقتی چیزی را از فارسی به انگلیسی ترجمه می‌کنید، چیزی از دست برود، مانند فیلم “Lost in Translation”، که چیزی در ترجمه از دست می‌رود.»
  • خبر کیهان درباره سخنانش درباره «نابجا» بودن برخی اقدامات انجام شده در نیویورک را «نسبتا» تکذیب کند و باز هم کمر درد بگیرد!
  • جواد ظریف فقط بلد است به دختر نانسی پلوسی عید “روش هشانا” سال نو میلادی عبری ها رو تبریک بگوید اما در واکنش به سوال در مورد حبس مجید توکلی دانشجوی‌ ایرانی‌ در زندان، ملیت خبرنگاری که بی‌ تفاوتی‌ ایشان به حقوق مردم ایران را افشا کرد، با روحیه ضد اسرائیلی به رخ پرسش کننده کشید!

آقای جواد ظریف! آیا شما هم مثل احمدی‌نژاد نمی‌شنوید صدای مادری که ۴ سال فرزندش را ندیده است!؟

آیا بهتر نیست از شیوه احمدی‌نژاد دوری کنید، و از مردم به خاطر “بی‌ اعتنایی به فیلتر بودن فیسبوک در ایران و وجود مجید توکلی در زندان”، هم اینک عذرخواهی کنید؟ ۴۶۰،۴۱۰ نفر در صفحه فیسبوک شما عذر خواهی‌ تان را مستقیماً خواهند دید و ما با اندکی‌ تاخیر

 

محمدجواد ظریف را بهتر بشناسیم . (لطفا اینجا کلیک کنید)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: