free Saeed Malekpour

سردار رویانیان: همسرم از دوسالگی می خواست با من ازدواج کند!

on October 31, 2013

IMG19414189 سردار رویانیان: همسرم از دوسالگی می خواست با من ازدواج کند!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ مدیرعامل پرسپولیس که این روزها مثل ۱۰ بار قبلی در دو سال گذشته استعفا داده اما باز هم دراین تیم ماندگار شده است ، چهارشنبه شب و در آستانه روز خانواده همراه با همسرش به برنامه فیروزه شبکه اول سیما رفتند تا از زندگی مشترک‌شان که وارد ۳۳ سالگی شده است بگویند. این زوج خوشبخت زندگی‌شان را اینگونه تشریح کردند:« سال ۶۰ بود که ازدواج کردیم. من ۱۹ سالم بود که با همسرم ازدواج کردم. او اهل سیسنگان است و من اهل کجور و هر دو شناسنامه‌های مان صادره از نور است . شماره شناسنامه من یک است و همسرم ۲!»

این زوج ۲ فرزند دارند و ۴ نوه . رویانیان می گفت عروسی‌شان تهران بوده و در این سی سال گذشته بیش از ۱۲ بار اسباب کشی کردند البته همسرش می گفت رقم واقعی دو برابر این است! رویانیان در بخشی از برنامه گفت همسرش از دو سالگی می خواسته با او ازدواج کند . این دو ۴ سال با یکدیگر اختلاف سنی داشتند. همسر مدیر پرسپولیس می گفت:« این همه سال با یکدیگر زندگی می کردیم ، این دو سال که او به پرسپولیس رفته شرایط خیلی سخت شده و او فشار زیادی را تحمل کرده است. همه سال‌های خدمتش یک طرف و این دو سال اخیر یک طرف.او در پرسپولیس پیر شد.»

رویانیان هم همین گفته را تائید کرد و گفت در این دو سال افتاده است.

در روز‌های اخیر مقامات بلند پایه در ایران، روی ازدواج به شیوه اسلامی تاکید زیادی کرده اند.

علی خامنه‌ای، در اولین سخنرانی‌ پس از یک غیبت بیست روزه بار دیگر تاکید کرده است که سیاست کلی ایران باید به سمت افزایش جمعیت، به شکل “معقول و معتدل” برود و جمعیت ایران باید به جای هفتاد و پنج میلیون نفر، دستکم صد و پنجاه میلیون نفر باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، ” قانون حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بد سرپرست که در مجلس شورای اسلامی تصویب و به تایید شورای نگهبان رسیده است، در تاریخ اول آبان ماه ۱۳۹۲ از سوی حسن روحانی برای اجرا ابلاغ شده است.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: