free Saeed Malekpour

نون خشک خاتمی‌ ها را نخواهیم پذیرفت

on November 8, 2013

1420189 663682953664598 752613343 n   نون خشک خاتمی‌ ها را نخواهیم پذیرفت

 

جمعیتی را تصور کنید که یک ماه گرسنه نگه داشته شده اند و فقط به آنها اجازه دهید برای نمردن کمی‌ آب بنوشند. بعد به آنها بگویید امکان خوردن چلو کباب و خورشت برای اونها نیست و اگر هم باشد به مزاج آنها سازگار نیست.

روز بعد چند گونی نون خشک بین این جمعیت میریزند. جمعیت گرسنه و نا امید از خوراک‌های بهتر به نون خشک هجوم میارند. در همین لحظه دوربین‌ها این واقعه رو ثبت میکنند و گزارش تهیه میکنند که مردم نون خشک‌ها رو با اشتهای هر چه تمام تر خوردند و حتی از دست یکدیگر کشیدند. اکثر آنها جشن میگیرند که با همت باز کردن در گونی‌ها توانستند دلی از عزا در بیارند. حالا ده‌ها جامع شناس و رهبران جامعه مدرک دارند که این مردم چلو کباب خور یا خورشت خور نیستند و تمایل شدید به نون خشک دارند. و از تمام کشور‌های دیگه میخواهند با این مردم بر مبنای علاقه آنها به نون خشک معامله کنند.

جمهوری اسلامی و شرکایش ضمن سرکوب ، دستگیری روزنامه نگاران، فعالین سیاسی و مدنی، … و سانسور مطبوعات و رسانه‌ ها  قبل و پس از انتخابات سال ۹۲  در دنیا  شدیدا اینطور وانمود کردند که اکثریت مردم ایران کم سواد و علاقمند به جمهوری اسلامی هستند! دموکراسی و سکولاریسم نمیخواهند و اصلا این مفاهیم به مزاج آنها سازگار نیست!!!  و کشور‌های دیگر باید بر مبنای “مردمانی مشتاق آخوند” با جمهوری اسلامی معامله کنند.

البته مردمانی هم به اون نون خشک و صورت آورندگان نون خشک (سید محمد خاتمی) تف کردند و ذلت را نپذیرفتند. که تاریخ نشان داده آنها همان مردمانی هستند که تاریخ ساز و ناجی ایران هستند. و همونطور که اجدادشان با سر خم نکردن کشور را از مغول پس گرفتند، آنهاهم کشور را از آخوند پس خواهند گرفت.

و به قول زنده یاد فریدون فرخزاد که گفت:

انگلیسها هم نمی تونند زیاد خمینی‌ها رو نگه بدارند …

فرهنگ حافظ، سعدی، مولوی یک روزی باعث میشن  فرهنگ بر ایران غالب بشه. مثل هزاران بار که این مسئله در تاریخ ما پیش آمده

 

دموکراسی از دید مسئولین ایرانی‌:

“دموکراسی‌ یعنی حکومت مردم بر مردم، ما اصلا با این مخالفیم”

دکترحسین روا زاده: ما الان با لغتها بازی می‌کنیم توی اخبارمون مجبوریم، ولی‌ توی جمع خصوصی میتونیم بگیم: دموکراسی‌ یعنی حکومت مردم بر مردم، ما اصلا با این مخالفیم …

آیت‌الله مصباح یزدی: مردم چه کاره هستند که به کسی‌ حق بدهند، مگه خودشون دارند همچین حق رو؟

دکتر محمد خاتمی: در این کشور دموکراسی‌ مستقر نخواهد شد، و دموکراسی‌ غیر دینی علاوه بر اینکه مستقر نخواهد شد، ما نمی‌خواهیم و اکثریت جامعه ما نمیخواد.

آیت‌الله محمد یزدی: مردم ما مسلمان ایرانی‌ هستند، نه ایرانی‌ مسلمان و وقتی‌ مسلمان هستند اصول اسلامی رو به هیچ قیمتی از دست نمی‌دهند.

 با این مقدمه توجه شما را جلب می‌کنیم به نظرسنجی‌ های دروغین که هر چند وقت یک بار منتشر میشود و اکثریت مردم را طرفدار حکومت اسلامی معرفی‌ می‌‌نماید.

افشاگری حسن داعی در رابطه با نظرسنجی‌ های دروغین

در آستانه مذاکرات هسته‌ای یک بار دیگر یک نظرسنجی جدید در آمریکا منتشر شده که گویا اکثریت مردم ایران طرفدار برنامه هسته‌ای بوده و حتی به قیمت تحریم و فشار اقتصادی، خواهان ادامه این برنامه هستند و گناه مشکلات خود را نیز به گردن آمریکا میاندازند!

در گزارش ویدئوئی زیر، با نحوه ساختن این نظرسنجی‌ها توسط محافل طرفدار مماشات و شرکت مستقیم عوامل رژیم در این نظرسنجی‌ها آشنا می شویم. همان محافلی ( یاران محمد جواد ظریف ) که در اوج جنبش سبز و در سال ۲۰۰۹ زمانی‌ که مردم در خیابان‌ها کشته، دستگیر و به اوین و کهریزک منتقل میشدند، نظرسنجی منتشر کردند و مدعی شدند که ۸۱% مردم، احمدی‌نژاد را رئیس جمهور مشروع خودشان میدانند!

NIAC   نون خشک خاتمی‌ ها را نخواهیم پذیرفت

با نحوه ساختن این نظرسنجی‌ها توسط محافل طرفدار مماشات و شرکت مستقیم عوامل رژیم در این نظرسنجی‌ها آشنا می شویم. همان محافلی که ( یاران جواد ظریف ) در اوج جنبش سبز و در سال ۲۰۰۹ زمانی‌ که مردم در خیابان‌ها کشته، دستگیر و به اوین و کهریزک منتقل میشدند، نظرسنجی منتشر کردند و مدعی شدند که ۸۱% مردم، احمدی‌نژاد رو رئیس جمهور مشروع خودشان میدانند.

 

یک بار دیگر، سر بزنگاه و در آستانه مذاکرات هسته ای، نظرسنجی جدیدی در آمریکا منتشر شده که رسانه‌های طرفدار مماشات با آب و تاب به نشر و تبلیغ آن برخاسته اند. طبق این نظرسنجی که موسسه گالوپ انجام داده و رادیو فردا نیز ترجمه فارسی آنرا منتشر کرده است، اکثریت قاطع مردم ایران خواهان ادامه برنامه هسته‌ای حتی به قیمت ادامه تحریم‌ها هستند. ۴۶ درصد از کسانی که از طریق تلفن مورد سوال قرار گرفته اند گناه تحریم و مشکلات خود را به گردن آمریکا انداخته و تنها ۱۳ درصد تقصیر را متوجه حکومت ایران میدانند.

از سال ۲۰۰۷ تاکنون، دهها نظرسنجی در آمریکا منتشر شده که تقریبا همه آنها بطور هماهنگ به نتایج مشابهی رسیده اند که گویا مردم ایران به هر قیمت خواهان ادامه برنامه هسته‌ای و غنی سازی اورانیوم در کشورند و حتی جنگ و تحریم را به توقف این برنامه ترجیح میدهند.

بخشی از این نظرسنجی‌ها به این دلیل که از طریق تلفن آنهم از خارج از کشور انجام میشود به هیچ عنوان پایه و اساس علمی نداشته و از اینرو فاقد اعتبار است زیرا اکثر شهروندان ایرانی عقاید سیاسی خود بویژه در مورد برنامه هسته‌ای و گناه حکومت در ویرانی کشور را به مخاطب ناشناس تلفنی ابراز نمی نمایند.

اما بخش بزرگی از این نظرسنجی ها، توسط محافل طرفدار مماشات و عوامل ایرانی آنها انجام میشود که بعضا مآموران و کارمندان رژیم ایران نیز هستند. به گزارش ویدئویی زیر نگاه کنید که چگونه، مسئول ایرانی موسسه معروفی در واشنگتن که بیش از همه در مورد کشورمان نظرسنجی انجام میدهد، فردی است که هم بنفع رژیم نظرسنجی جعل میکند و هم در ایران برای برادران بسیجی سخنرانی میکند.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: