free Saeed Malekpour

خواستار وحدت رهبران جنبش سکولار دموکراسی در ایران هستیم

on December 3, 2013

حشمت الله طبرزدی، زندانی سیاسی:

پیام شاد باش رضا پهلوی به آفای سلطانی. من نیز از این شخصیت دموکرات و میهن پرست سپاسگزاری می کنم. با آرزوی برگشتن همهٔ هم میهنان به وطن آزاد شده از بند استبداد.”

توضیح نوشته ی فوق از صفحه ی فیس بوک حشمت الله طبرزدی:

“در دموکراسی مورد نظر سکولار دموکراسی خواهان و راهی که مردم ایران با تجربه ی بسیار تلخ جمهوری اسلامی در ۳۵ سال گدشته در پیش گرفتن، جا برای همه ی افراد و احزاب و گرایش ها هست. برخی از عزیزان حکومت دموکراتیک آینده را با نظام فردی مطلقه ای که تا کنون دیدن مقایسه میکنند و به همین دلیل میترسند که مبادا دوباره گرفتار حکومت فردی شویم و از روی این نگرانی و قیاس نا صحیح تلاش می کنند هر  آدمی اعم از جمهوری خواه یا مشروطه خواه را که ممکن است سری توی سرها پیدا کند ، فورا به بهانه ای نفی کنند. جرم رضا پهلوی این می شود که پدرش چنین و چنان بوده. جرم طبرزدی این میشه که روزی با جمهوری اسلامی بوده. جرم ملکی این می شود که گاهی از اشرفی ها حمایت می کند و… بالاخره هر کدوم یک نقطه ضعف داریم. کمتر و بیشتر. همان می شود بهانه ای برای کوبیدن رقیب. در این جا دستگاه امنیت هم نقش اول را دارد. پیش من از او بد میگه-منظور توی بازجویی- پیش او از من بد میگه.  آن وقت ما هم می افتیم به جان هم. ۴ سال پیش توی ۲۴۰ یک اطلاعاتی به من گفت به به  آقای طبرزدی که می گفت امام خامنه ای. من گفتم خوب اشتباه می کردم. گفت : اشتباه می کردی!؟ همین امر موجب شد که یک مشت زد توی گردنم و چند تا فحش هم نثارم کرد. آن وقت می بینم که رقبا یا مخالفین سیاسی هم هر گاه بخواهند به من فحش بدن همین را علم می کنند. حال در مورد بقیه نیز همین گونه است. در صورتی که هیچکس قرار نیست جای دیگری را تنگ کند چون در دموکراسی جا برای همه هست. در جمهوری اسلامی جا برا هیچکس الا ذوب شدگان در ولایت نیست. پس لطفا با هم دوست باشید. من با باوند و عمویی و سیف و زنگنه و اسانلو و سحر خیز و رضا پهلوی و ستوده و خالد عزیزی و … دوستم و هیچ ضرری که نمی کنم خیلی هم سود می برم. نمی دانم چرا برخی دوستان اما با رقبا سرناسازگاری دارن. برای رسیدن به جامعه ای چند صدایی باید با هم دوست باشیم ولو این که در اندیشه با هم اختلاف جدی داشته باشیم. هر جای حرف من غلطه به من بگید.”

حشمت الله طبرزدی

۳۰ نوامبر ۲۰۱۳

1452541 737346079626149 1381378084 n خواستار وحدت رهبران جنبش سکولار دموکراسی در ایران هستیم

مبارزان آزادیخواه، هموطنان آزاده
برای حمایت از وحدت آزادیخواهان و رهبرانی که تا کنون در دفاع از حقوق مردم و کشور کوتاهی نکرده اند اقدام کنیم. جهت حمایت از “درخواست وحدت”، از رهبران دموکراسی خواه (سکولار) داخل کشور مهندس عباس امیر انتظام، مهندس حشمت اله طبرزدی، دکتر محمد ملکی و نسرین ستوده، این حامیان واقعی مردم و کشور ایران، به پتیشن مراجعه و امضاء نمایید.

دفتر برون مرزی جبهه دموکراتیک ایران

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: